maandprogramma pagadder jan-feb

Dag schatjes van patatjes,

 

Na al het feestgedruis van de afgelopen 2 weken vakantie vliegen we er weer in! Om dit op zo een fijn mogelijke manier te doen organiseert de Chiro een kerstboomverbranding. Deze vindt plaats op zaterdag 7 januari ’17 (jawel vanaf dit jaar mogen we 17 schrijven). Jullie worden allemaal verwacht samen met je mama en papa om te dansen rond al die brandende kerstbomen.

 

Maar wat we hier eigenlijk aan het schrijven zijn is het Maandprogramma van januari ’17 en februari ’17. Hier volgt dat:

 

  • Zondag 8 januari ’17
    • Vandaag houden we geen Chiro. We hebben gisteren zo hard kerstbomen verbrand dat we moe zijn.
  • Zondag 15 januari ’17
    • Vandaag spelen we in de sneeuw, we gaan heuse sneeuwmannen maken en we houden een echt ouderwets sneeuwballengevecht in de vorm van een spel. Als er geen sneeuw licht spelen we het tennisballenspel.
  • Zondag 22 januari ’17
    • Vandaag spelen we het grote Nieuwmoerse dorpspel, doe zeker stevige stapschoentjes aan.
  • Zondag 29 januari ’17
    • Howla! Vandaag komt de Efteling naar de Chiroterreinen! We krijgen een sprookjesachtige namiddag!
  • Zondag 5 februari ’17
    • Vandaag doen we het tarB spel bereid ja al maar voor op avontuurlijke namiddag!
  • Zondag 12 februari ’17
    • Vandaag spelen we het valentijnsspel!
  • Zondag 19 februari ’17
    • Vandaag spelen we het ballonnenspel. Het is de bedoeling dat jullie allemaal 5 balonnen meenemen naar de chiro.
  • Zondag 26 februari ’17
    • Dit weekend is de leiding op weekend om enorm veel plannen te maken voor het kamp. Dus er is geen activiteit voorzien.

 

Zo dat was het weer voor deze keer! We zien jullie iederen zondag met vieruur op de chiro!

 

Lovies,

Kaat, Daan, tarB & Robin